Uudised

Avatud uste päev 27.10.2018

27. oktoobril kella 10-15 ootame külla kõiki huvilisi, nii meie klientide pereliikmeid ja lähedasi, sõpru, tuttavaid ja teisi huvilisi, kes soovivad näiteks oma lähedasele hooldekodu kohta leida või inimesi, kes sooviksid vabatahtlikuna hooldekodu tegemistes kaasa lüüa ja meie klientide argipäeva vaheldust tuua.

Hea võimalus saada informatsiooni pakutavast hooldusteenusest, tutvuda meie majaga, vestelda töötajate ja klientidega, saada osa hooldekodu igapäevaelust ja tegevusest ning kultuurilisest programmist.

Olete oodatud!

Rõõmsa kohtumiseni!

Koostööprojekt Viljandi Kultuuriakadeemia rahvusliku käsitöö osakonnaga

Nõo Hooldekodu kliendid osalevad Viljandi Kultuuriakadeemia algatatud projektis “Käsitsi tehtud heaolu – ühesõpe käsitöö ja hoolekande ühendamiseks”. Projekti eesmärgiks on uute hariduslike mudelite väljatöötamine, mis aitavad kunstnikel, koolita-jatel ja käsitöölistel töötada erinevate sihtrühmadega hoolekande- ja raviasutustes. Projekt on loodud innovaatilisuse edendamiseks ja kompetentsi tõstmiseks täiskasvanuhariduses. Projekti käigus viivad Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilased ja õppejõud läbi käsitöö […]